Wedstrijden

DATUM WEDSTRIJD
22-09 Halve marathon van Tholen

Filter per sport

Hardlopen Triatlon
Zwemmen Wielrennen

Bekijk alles

  • Perfacts start nummerband

    Perfacts start nummerband
    start nummerband met 3 drukknoppen waar het nummer aan vast kan € 8.95 € 4.95
  • Li-Ning Spencer

    Li-Ning Spencer
    Een 2 in 1 short voor heren. Door dit model minder last van schrijnende plekken. € 39.95 € 29.95
  • Brooks Defyance 9

    Brooks Defyance 9
    een uitstekende keuze voor de wat zwaardere neutrale hardloper € 149.95 € 99.00
  • Salomon Agile 12 set

    Salomon Agile 12 set
    Lichtgewicht 12L rugtas, blijft comfortabel op de rug tijdens hardlopen. € 89.95 € 80.95

Uitslagen

Uitslag Triatlon 16-06-2018

                        Wilhelmindorp 1/8 triatlon
    naam  
  1 Dieter  Staelens      Maldegem         117 0:57:59   1eM20
  2 Chris  Steenbakker    s-Heerenhoek     080 0:59:38   2eM20
  3 Remy  Vasseur         Vlissingen       129 1:00:15   3eM20
  4 Kevin  Strubbe        Adegem           042 1:00:34   1eM40
  5 Miquele van Tongeren  Middelburg       045 1:00:54   1eM45
  6 Rob  Sonke            Middelburg       058 1:02:15   2eM45
  7 Bas  Groothedde       Zierikzee        119 1:02:49   3eM45
  8 Dennis  Heilbron      Grijpskerke      024 1:03:09   2eM40
  9 Gert van der  Vinden  Biggekerke       135 1:03:39   1eM50
 10 Crum van der Linden   Souburg          121 1:04:02   4eM20
 11 Tom de Jonge          B o Zoom         067 1:05:01   3eM40
 12 Marco van der Meulen  Oostburg         033 1:05:09   2eM50
 13 Willem de Voogd       Vlaardingen      074 1:05:26   1eM55
 14 Marcel  Traas         's-Heerenhoek    061 1:06:00   3eM50
 15 Thijs  Koops          Souburg          079 1:06:06   1eMju
 16 Cor de Ridder         Arnemuiden       070 1:06:19   4eM40
 17 Nelleke  Balde        Grijpskerke      012 1:06:33   1eV20
 18 Hanco  Adriaanse      Aagtekerke       069 1:06:47   5eM40
 19 Theo  Rabout          Aardenburg       075 1:07:39   4eM45
 20 Sjaak  Schipper       Melissant        038 1:07:43   4eM50
 21 Sjoerd  Maller        Hellevoetsluis   116 1:08:32   5eM20
 22 Jiri de Beule         Beveren          130 1:08:49   5eM45
 23 Raoul van den Hoven   Middelburg       027 1:09:02   6eM20
 24 Marcel  Vervuurt      Middelburg       049 1:09:14   6eM45
 25 Nikita van den Ouden  Rilland          035 1:09:22   1eV18
 26 Jacob  Holwerda       Dreidchor        114 1:09:39   6eM40
 27 Nathan  Traas         Heinkenszand     072 1:10:09   7eM20
 28 Pieter  Goud          Oostdijk         065 1:10:14   8eM20
 29 Tim  Manders          Kapelle          111 1:10:31   2eMju
 30 Jocelyne  Vervaet     Maldegem         068 1:10:35   2eV20
 31 Richard de Vlieger    Goes             051 1:10:40   7eM45
 32 Ivan  Dellaert        IJzendijke       021 1:11:55   9eM20
 33 Tim  Vervuurt         Middelburg       125 1:12:24   3eMju
 34 Wilfried de Kort      Axel             030 1:12:43   1eM60
 35 Henri  Kempe          Bruinisse        078 1:13:16   7eM40
 36 Jan  Boonman          Kapelle          016 1:13:44   2eM55
 37 Martin van den Bosch  Zierikzee        122 1:13:54   8eM40
 38 Elmar  Sturm          Koudekerke       043 1:13:59   8eM45
 39 Rene de Visser        Nw St Joosland   050 1:14:11   9eM40
 40 Alex  Traas           s-H Arendskerke  046 1:14:27  10eM20
 41 Jan  Joosse           Kapelle          112 1:15:13   3eM55
 42 Thom  Pleysier        Kloetinge        062 1:15:16  11eM20
 43 Janita van der Have   Nw Tonge         124 1:15:52   1eV45
 44 Henk  Struijk         Middelburg       089 1:16:07   4eM55
 45 Berry  Simonse        Goes             039 1:16:09   9eM45
 46 Henk  Lous            Vlissingen       110 1:16:19   2eM60
 47 Emke  Erpelinck       Philippine       023 1:16:36   3eV20
 48 Adriaan van Keulen    Kloetinge        063 1:17:20  10eM45
 49 Erwin van den Bosch   Ouwerkerk        120 1:17:23  12eM20
 50 Simon de Feijter      Breskens         073 1:17:32   5eM55
 51 Peter  Dijkwel        s-H Arendskerke  064 1:17:35   5eM50
 52 Rinus van Stee        Herkingen        076 1:17:47   6eM50
 53 Ron  Kindts           Souburg          128 1:17:51  11eM45
 54 Eva van Hoek          Middelburg       053 1:18:24   4eV20
 55 Bob  Boekema          Veere            071 1:18:31  10eM40
 56 Gino  Dhanis          St Jansteen      022 1:18:51   6eM55
 57 Ingrid  Ijsebaert     Hulst            028 1:19:35   1eV50
 58 Roely  Leijnse-PrengerKamperland       031 1:19:40   5eV20
 59 Monique  Allefs       Hulst            011 1:19:54   2eV50
 60 Martin van der Have   Nw Tonge         123 1:20:02  12eM45
 61 Estelle  Rekittke     Dusseldorf       037 1:20:24   6eV20
 62 Arnoud  Rijk          Heinkenszand     077 1:20:27  13eM20
 63 Corine  Oele-Sandee   Kapelle          034 1:20:35   2eV45
 64 Wilco  Jonker         Proeftuin        133 1:20:42  14eM20
 65 Dick van der Steen    Souburg          127 1:20:51   7eM50
 66 Ko  Pleijte           Kapelle          036 1:21:42   8eM50
 67 Anne-Marie  Thomaes   Hoofdplaat       082 1:21:48   3eV45
 68 Matthijs van Roemburg Ouwerkerk        056 1:22:20  15eM20
 69 Linda  Vink           Axel             087 1:22:37   7eV20
 70 Wim  Folmer           Kloetinge        118 1:22:42   9eM50
 71 Pieter  Wielhouwer    Wilhelminadorp   131 1:22:52  13eM45
 72 Bart van den Heuvel   Kapelle          025 1:23:43  11eM40
 73 Nicolien van Bezu     Biervliet        084 1:23:58   3eV50
 74 Merijn van den Berg   Middelburg       015 1:24:20  16eM20
 75 Christine  Balkenende Goes             013 1:25:40   4eV50
 76 Louise  Cornelis      Rotterdam        019 1:25:43   5eV50
 77 Marloes  Saaman       Zoutelande       059 1:25:55   8eV20
 78 Nathalie  Marijs-la GrandArnemuiden       032 1:26:13   1eV40
 79 Cindy  Dijkers        Biervliet        081 1:27:06   2eV40
 80 Clara  Stahlie        Breda            041 1:27:31   6eV50
 81 Corine  Janse         Goes             057 1:27:50   3eV40
 82 Bram  Bruijnes        Goed             083 1:27:58  14eM45
 83 Dorien  Vasseur       Oostburg         048 1:28:42   9eV20
 84 Jacob  Goedhart       Goes             055 1:31:16  12eM40
 85 Bart van Belle        Vlissingen       014 1:32:45  17eM20
 86 Aniek  Brooijmans     Nw Vossemeer     018 1:35:24   2eV18
 87 Bram  Tissink         Kapelle          044 1:39:30   3eM60

 

Uitslagen vorige edities:

http://www.triathlonwilhelminadorp.nl/uitslagen.php

 


  • Rogelli T-shirt Brooklyn Wit/Blauw

    Rogelli T-shirt Brooklyn Wit/Blauw
    Rogelli T-shirt Brooklyn € 24.95 € 9.95
  • Perfacts start nummerband

    Perfacts start nummerband
    start nummerband met 3 drukknoppen waar het nummer aan vast kan € 8.95 € 4.95
  • Craft Stay Cool dames

    Craft Stay Cool dames
    Craft dames t-shirt korte mouw € 45.00 € 19.95
  • Salmon Speedcross Vario

    Salmon Speedcross Vario
    Een neutrale trailschoen. € 114.95 € 99.95